Разработка платного шаблона Joomla

...czyli jak zrobić skarpetki dla niemowlaka, które nie spadną tak łatwo z małych stópek? Pattern for finnish baby socks...or how to knit stay-on-feet infant's socks? This is a Polish translation of Vauvan Sukka pattern.

Read more ...

W tym poście przeczytasz o nowym wzorze Metropolitan i o wspólnym dzierganiu chusty.
In this post you can read about Metropolitan shawl and  Metropolitan KAL.

Wstyd się przyznać, ale przez nawał obowiązków ograniczyłam mocno swoje czytanie książek. To znaczy książek nie związanych z moim głównym zajęciem. W tym roku postanowiłam się nieco zmobilizować i dołączyć do akcji Wspólnego Dziergania i Czytania organizowanej przez Maknetę.
It is hard to admit but I  strongly limited my reading. I mean reading books which are not connected with my job. This year I decided to join the Yarn Along organized by Ginny and hoping to read more books.

Read more ...

Read more ...

Teraz, gdy mróz za oknem sięgam po bardzo ciepłe wełny. Uwielbiam pracować z naturalnymi włóknami! Nic nie ogrzeje tak jak wełna. Choć obydwa swetry wykonałam w ramach testów w zeszłym roku a przełomie lata i jesieni, tak naprawdę dopiero teraz są używane.
Now, when it is so cold outside I mainly knit with warm wool. I love working with natural fibers! Nothing will give you so much warmth as wool. Both sweater's I mentioned in the post title were knitted as a tests during the summer but right now they are in use.

Read more ...