Разработка платного шаблона Joomla

Przykładowe wykonania wzoru Baila.

Niezaprzeczalnie panuje zima, i dopóki nie ma się ciepłej czapki to uszy marzną! Dlatego specjalnie dla Was postanowiłam zorganizować warsztaty z dziergania takiej ciepłej czapy. Kiedy? 30 stycznia w sobotę w sam raz by wydziergać sobie czapkę na stok narciarski albo dla swojej pociechy, by wysłać ja na ferie. Dlaczego nocne? Bo startujemy o 19 i dziergamy dopóki siły nas nie opuszczą. Mi szacunkowo wydzierganie tego projektu zajmuje 2 lub 3 godziny, ale każdy ma swoje indywidualne tempo. Czy będą to dwie godziny czy trzy godziny zależy od Was, a może cztery? Baila jest naprawdę szybka do wykonania i bardzo przyjemna w robocie. 

Fot. i wyk. Creative ParuparoFot. i wyk. ReneFot i wyk. MalmonkaFot. i wyk. Molly5

Na tych zajęciach nauczę jak nabierać oczka by czapka wyglądała "jak ze sklepu", jak dziergać bezszwowo, jak odczytywać schemat wzoru na drutach, jaka jest różnica pomiędzy różnymi sposobami redukcji oczek, a efektem warsztatów będzie ciepluchna Baila. Wszystko to w miłej i spokojnej atmosferze. Wszystkie potrzebne materiały oraz wzór w cenie warsztatów. Koszt warsztatów uzależniony jest od ich trwania, minimalny czas to 2 godz. 

b_0_250_16777215_00_images_polkaknits_bulky_hat_baila.jpgb_0_250_16777215_00_images_polkaknits_bulky_hat_baila_toddler.jpg

Zajęcia są skierowane do osób, które umieją oczka prawe i oczka lewe. Jeśli chcesz nauczyć się dziergania czapki bezszwowo i marzą Ci się wzory ażurowe to warsztaty dla Ciebie!

Lokalizacja: Warszawa, ul. Kruszyńska 31, zapisy drogą mailową na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..