Nocne dzierganie z Bailą


Niezaprzeczalnie panuje zima, i dopóki nie ma się ciepłej czapki to uszy marzną! Dlatego specjalnie dla Was postanowiłam zorganizować warsztaty z dziergania takiej ciepłej czapy. Kiedy? 30 stycznia w sobotę w sam raz by wydziergać sobie czapkę na stok narciarski albo dla swojej pociechy, by wysłać ja na ferie. Dlaczego nocne? Bo startujemy o 19 i dziergamy dopóki siły nas nie opuszczą. Mi szacunkowo wydzierganie tego projektu zajmuje 2 lub 3 godziny, ale każdy ma swoje indywidualne tempo. Czy będą to dwie godziny czy trzy godziny zależy od Was, a może cztery? Baila jest naprawdę szybka do wykonania i bardzo przyjemna w robocie.

Na tych zajęciach nauczę jak nabierać oczka by czapka wyglądała “jak ze sklepu”, jak dziergać bezszwowo, jak odczytywać schemat wzoru na drutach, jaka jest różnica pomiędzy różnymi sposobami redukcji oczek, a efektem warsztatów będzie ciepluchna Baila. Wszystko to w miłej i spokojnej atmosferze. Wszystkie potrzebne materiały oraz wzór w cenie warsztatów. Koszt warsztatów uzależniony jest od ich trwania, minimalny czas to 2 godz.

Zajęcia są skierowane do osób, które umieją oczka prawe i oczka lewe. Jeśli chcesz nauczyć się dziergania czapki bezszwowo i marzą Ci się wzory ażurowe to warsztaty dla Ciebie!

Lokalizacja: Warszawa, ul. Kruszyńska 31, zapisy drogą mailową na warsztaty@polkaknits.com.

 No Comments
Post a Comment